Olimpos Çamlık Pansiyon Yoga Olimpos’ta Ayrı Güzel
Yoga Olimpos’ta Ayrı Güzel
Yoga Olimpos’ta Ayrı Güzel

 

 

Burcu Tunca ile Olimpos’un huzur dolu ortamında ruhunuza ve bedeninize güzellik yapın. Çam ağaçları içerisinde tertemiz bir havada yoga imkanı Olimpos Çamlık Pansiyon’da.

 

 

Huzur dolu bir doğanın içinde, dağların enerjisini hissederek, çam kokularının, portakal ağaçlarının arasında farkına vararak nefes almak, bedeniniz ve zihniniz arasındaki birliği farkedip dengeyi sağlamak için “Olimpos’ta yoga”ya davetlisiniz.

Sağlıklı yaşamak, bedeninizle barışmak, sınırlarınızın ve gücünüzün farkına varmak için Tanrıların dağı Olimpos’un mistik ve yemyeşil doğasının içinde beraber yoga ile canlanmaya davet ediyoruz sizleri.

 

 

Yoganın faydalarını birçok kez duymuş ama yoğun iş yaşamınızın temposunda bir türlü fırsat bulamamış olabilirsiniz. Tatiliniz sakin bir nefes almak, dinlenmek için kendinize verdiğiniz bir ödül; bu ödüle kendinizi daha iyi anlamayı, bedeninizi dinlemeyi ve isteklerine kulak vermeyi de eklemek istemez misiniz? Çamlık pansiyon, tatilinizi daha anlamlı hale getirmek için sizlere Olimpos’ta yoga imkanı sunuyor.

Uzun süredir yoga yapıyor olabilirsiniz, yoga ile yeni tanışmış ya da tanışmak istiyor olabilirsiniz; Olimpos’ta yoga deneyimini yaşamak için ne kadar süredir yoga yaptığınızın ya da daha önce hiç yapmamış olmanızın önemi yok.  Bu yemyeşil vadide nefesinizi derinden hissetmek, bedeninizin duruşlarda hissettiklerine odaklanmak, zihninizi sakinleştirerek dinlenmesine yardımcı olmak, Olimpos’un enerjisiyle kendinize şifa olmak için Çamlık Pansiyon’da “Olimpos’ta yoga”ya sizi de bekliyoruz.

Yoga yapmak için esnek olmanıza, zayıf olmanıza, daha önceden yoga yapmış olmanıza gerek yok; yoga ile tanışmak isteyin yeter. Hayata bakışınızda size yepyeni bir kapı açacak, huzurlu bir yaşantı için size ışık tutacak bu öğretiyle tanışmak için daha fazla bekleme.

Yoga ile Huzur Dol

Mayıs-Eylül ayları süresinde her gün gerçekleşen günlük yoga çalışmalarımızın yanında ayın belirli zamanlarında düzenlenen yoga tatillerimize de katılabilir, Olimpos’ta yeni dostluklar edineceğin keyifli bir tatil yaparken yoga, nefes ve meditasyon pratiğini yoğun bir program ile pekiştirebilirsin.

Her sabah 08.00-09.00 saatleri arasında yoga eğitmenimiz Burcu Tunca’nın rehberliğinde gerçekleşen yoga derslerine katılmak isterseniz www.instagram.com/olimposyoga hesabından özel mesaj ile iletişime geçerek önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz.