Olimpos Çamlık Pansiyon Sakın geç kalmayın, erken gel-in…
Sakın geç kalmayın, erken gel-in…
Sakın geç kalmayın, erken gel-in…

Olympos her yaz olduğu gibi bu yaz da temmuz ve ağustos aylarında en yoğun günlerini yaşıyor. Özellikle Ramazan Bayramı ve sonrası için yoğun bir şekilde rezervasyonlar gelmekte. Yurt içinden gelen misafirlerimiz tatile çıkmak  ağırlıklı olarak ramazan ayının bitmesini bekliyor. Bu da ağustos ayı için ciddi bir yığılma ve yoğunluğa sebep oluyor. Şikayetçi miyiz ? Tabi ki hayır : )  Biz şikayetçi değiliz ama sizlere “doluyuz” demeyi sevmiyoruz. Bu sebeple erken rezervasyon yaptırmanız tavsiyemizdir. Ha şöyle ironik bir durum daha ortaya çıkıyor. Sizler erken rezervasyon yaptırırsanız sizlerden sonra arayacak olanlara “doluyuz” demeyecek miyiz ve bu bizi üzmeyecek mi ? Üzecek elbette ama bizim için kapıdan gelip oda soran misafir mi değerli , yoksa internet sitemize girip şu an bu satırları okuyan müşteri mi ” sorusuna cevabımız ; “elbette bizi öncesinden internette bulup rezervasyon yaptıran misafir” cevabını veririz. Son an da yer bulamadığı için bizi tercih etmek zorunda kalan insanlarla bizi muhatap etmeyin lütfen. Arayın erkenden yerinizi ayıralım ve sizi ağırlayalım.

Yani “siz özelsiniz” diyoruz , kısaca. Bunu da klişe bir slogan şeklinde sunmuyoruz. Sebepleri ile yazıyoruz ki gerçekten özel olduğunuzu bilin : )

Olympos en güzel zamanlarını yaşıyor. Kızgın kumlardan serin sulara atlamanın reklam sloganı olmaktan çıkıp gerçeğe dönüştüğü zamanlar. Sakın geç kalmayın , erken gelin…

 

Olympos Çamlık Pansiyon özel bir mekan ve misafirleri de daima özel olacaktır…