Olimpos Çamlık Pansiyon Online Diyet Nedir Nasıl Uyguluyoruz?
Online Diyet Nedir Nasıl Uyguluyoruz?
Online Diyet Nedir Nasıl Uyguluyoruz?

Online Diyet Nedir? Programı Nasıl Uyguluyoruz?


2017’nin sona erip 2018’e ramak kaldığı şu son günlerde internet ve sosyal medya kullanımı çığır açmış durumda. Tabi bu konudan nasibini alanlardan birisi de online diyet sistemi.

İnternetten alışveriş, internetten arkadaş bulma, internetten yemek tarifleri, internet aracılığı ile fatura ödeme derken online diyet yapanlar, online diyet listesi alanlar, online diyet programı uygulayanlar da neden olmasın ama değil mi? Peki dilimize dolanıp duran bu online diyet nedir, nasıl uygulanır, kimler uygulayabilir?


Online Diyet Nedir?
İzmir’de danışmanlık hizmeti veren bir beslenme uzmanı olarak bazen danışanlar öylesine yoğun çalışıyorlar ki ofise uğramaya fırsat bulamıyorlar bile. O yüzden zaman kısıtlaması olanlar, sık sık seyehat halinde olanlar online zayıflama programını en çok tercih edenler. Onun dışında yurdışında yaşayıp kültür farkı ve iletişim sıkıntısından dolayı beslenme uzmanı ile istediği bağı kuramayanlar da ikinci sıradaki yeri alıyor. Daha sonra da öğrenciler, eş, dost ve çevresinden iyi bir referans alıp bana ulaşmak isteyip mesafe engeline takılanlar geliyor.


Boy ve Kiloya Göre Diyet Listesi Hazırlamak Doğru Mu?
Sadece boy ve kiloya göre diyet listesi hazırlamak kesinlike doğru bir yol olmadığı için, yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi, yine önceden istenilen kan tahlillerinin yapılması gerekiyor. Bununla birlikte kişiye özel diyet testi olarak da adlandırabileceğimiz online diyet formunu, sizi daha iyi tanıyabilmem için mutlaka doldurmanız gerekiyor. Sonrasında da serüvenimiz başlıyor.

 

Online Diyet Ücretleri Nelere Göre Değişiyor?
Online diyet ücretleri tabi ki vereceğiniz kilo, daha doğrusu programa ne kadar süre ile devam edeceğimize göre de değişiyor. İster mail, ister Skype üzerinden ya da en çok kullandığımız WhatsApp görüşmeleri ile devamlı iletişim halinde oluyoruz. Böylece ufak kaçamaklarda, kilo vermenin durduğunu hissettiğiniz, motivasyon düşüklüğü yaşadığınız anlarda ya da aklınıza takılabilecek en ufak bir soruda dahi direk benimle görüşebilme fırsatını kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Her danışanda olduğu gibi tabi ki yine sizin de içinde bulunduğunuz koşul ve olanaklara göre listeniz haftalık olarak yenileniyor.


Online Diyet Programının Başarısı İçin Nelere İhtiyacımız Var?
Sistemin başarı ile sonlanması içinse tabi ki sadece benim desteğim yeterli olmuyor. Sizin de hedefinizi gerçekleştirebilmeniz için kararlı olmanız, irade ve sabrınızı korumanız ve aramızdaki güven duygusunu pekiştirmek için de tamamen açık ve yalın bir şekilde gerçekleri dile getirmeniz alacağımız yol için önemli. Böylece iyi bir ekip olabilecek ve online diyet hizmetinizi gönül rahatlığı ile sonlandırabileceğiz. Sonuç olarak siz yeni bedeniniz ile sağlıklı ve mutlu bir hayata başlayacaksınız, ben de yeterli ve dengeli beslenmeyi size öğretebildiğim için aynı mutluluğu paylaşacağım.

Sağlıklı ve mutlu günlerde görüşmek dileğiyle…