Olimpos Çamlık Pansiyon Olympos Gecenize Sütlü Kakao ? Hem sen Olympos’u bildin mi ?
Olympos Gecenize Sütlü Kakao ? Hem sen Olympos’u bildin mi ?
Olympos Gecenize Sütlü Kakao ? Hem sen Olympos’u bildin mi ?

Afiş kasıtlı olarak yan koyulmuştur. Adamların yaptığı müzik sonrası kafalar aynı bu ayar oluyor. Bildiğiniz beyin yan yatıyor falan. Yanlışlık yok bilin isteriz…

Olympos’u bildin mi ? Bilmekte isen sorun yok , sana herhangi bir şeyi anlatmaya gerek yok. Eğer içtiysen suyundan, aldıysan oksijeninden , sen zaten Olympos , Olympos deyip durma sebebimizi biliyorsun.

Bilmedin mi ? Çok istedin ama bir türlü kısmet olmadı mı görmek ? Yazık sana.  Bilsen Olympos’u , yaşasan gündüzünü , gecesini aslında neler kaçırmışsın bileceksin. Sayfalar dolusu yazdık, yazmaktayız.  Gecesini , gündüzünü , mavisini , yeşilini  yazdık ha yazdık. İşte hala bitmiyor Olympos yazmayla, anlatmayla. Eğer okuyorsan yorma bizi çık gel , Olympos’ta seni misafir edecek onlarca mekan var. Herbiri ayrı güzel. Şart mı Olympos Çamlık ? Değil. Sen Olympos’a gel biz olmasak komşumuz olur seni ağırlayan. Ama gel işte, bizim için değil kendin için gel. Hayatta iken yapılacaklar listende koy üst sıralara bir yere ve gerçekleştir bunu ki başardığında anlayacaksın Olympos’u tatmış kişilerin dimağından dökülen övgülerin sebebini…

 

Hem bak bugünlerde Çamlık Pansiyon’un Kaktüs Barı’nda Sütlü Kakao sahne alıyor. Gümbür gümbür varıyor geceler sabaha. Ortam bir deli ki anlatılmaz. Müzik değil yaptıkları bir acaip yol şafağa varan ve bittiğinde hüzünlendiren. O derece sağlam müzik yapıyorlar , mübağla yok inan.

Koş gel, çık gel,geceden gündüze değilde , çok acil olarak  değilde  ama çabuk çabuk  gel , hemen değil ama bir an önce gel.  Olympos’tan bir parça özgürlük ısır, tadı ömürlük kalsın damağında..

Geldiğinde bize de uğra. Olympos Çamlık Pansiyon‘un ağaç evleri emrine amade. Olmadı çayımızı, kahvemizi iç, selam ver öyle git (: