Olimpos Çamlık Pansiyon Olimpos Sizlere Mutlu bir Tatil Sunuyor
Olimpos Sizlere Mutlu bir Tatil Sunuyor
Olimpos Sizlere Mutlu bir Tatil Sunuyor

Olimpos diğer tatil yörelerine pek benzemez. 5 yıldızlı, her şey dahil sistemler ve samimiyetsiz animasyonlar burada bulunmaz. Doğa, doğa,doğa ve doğal… Olimpos ancak böyle anlatılabilir.

Olimpos Ağaç Evler bungalov konusunda sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada namı yayılmış bir yapılanmadır. Turizm geçmişi çok gerilere gitmeyen Olimpos, buna rağmen doğasını bozmadan turizm beldesi olmayı başarmış nadir yerlerden birisidir. Sahilin sit alanı oluşu, yine sahile giden yol üzerinde Likya Antik Kenti’nin bulunması sebebiyle denize sıfır tesis bulunmayan bölgede tesisler doğa bilincini koruyarak inşa edilmiştir. Bungalov tarzında inşa edilen işletmeler bahçe içlerinde ağaçlara zarar vermeden yapılmıştır. Böylece hem tamamen ahşap olan ağaç evlerde konaklarken hem de nar ve portakal ağaçlarının içinde uyuma lüksüne erişebilirsiniz.

Olimpos Çamlık Pansiyon bölgede ağaç ev mantığını ilk uygulayan ve yine ilk işletmelerden birisidir. Turizme bakışı Anadolu misafirperverliğini kaybetmeden ama profosyonelce yürüten Çamlık Pansiyon bu sayede ciddi bir portföy oluşturmuştur. Turizm sektöründe 20 yıllık müşteri sahibi olmak her işletmenin başarabileceği türden bir ayrıcalık değildir. Bu anlamda gururluyuz ve mutluyuz. Müşteri memnuniyetinin % 100 olması, gelen tüm misafirlerin memnun ayrılması Çamlık Pansiyon’un en önemli kriteridir. Bu sayede sizlere çok uzun yıllardır hizmet verebilmekteyiz.

Sıradan hizmetlerin üzerine farklılık oluşturacak hizmetleri eklemeye çabamız yine sizleri daha mutlu edebilmek adınadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda her yıl yenilenen işletmemiz 2015 yaz sezonu için hazır durumda. Yılın 12 ayı açık olan Olimpos Çamlık Pansiyon özellikle yoğun geçen yaz sezonu için tüm hazırlarını tamamladı, sizleri bekliyor. Erken rezervasyonlarda % 20 indirim seçeneğiniz mevcuttur. Tatilinizi erkenden planlamanız durumunda daha uygun fiyatlarla tatil yapabilirsiniz.


Delüks Ağaç Evler

Olimpos doğayı ve doğallığı sevenler için düşünülmüş, inşa edilmiş bir beldedir. Yeşil, mavi uyumunu en güzel görebileceğiniz nadir yerlerden birisidir. Mutlu bir tatil istiyorsanız Çamlık Pansiyon sizlerin hizmetinde.