Olimpos Çamlık Pansiyon Olimpos Çevresi Aktiviteler
Olimpos Çevresi Aktiviteler
Olimpos Çevresi Aktiviteler

Olympos doğa sporları ve adrenaline meraklılar için tam bir cennettir.Rafting, kaya tırmanışı , trekking , joking, safari turları , tekne turları gibi birçok farklı aktivite Olympos’ta sizleri bekliyor. 

Demre, Kekova, Kaş , Kalkan , Olympos ve Fethiye yat gezisi turları düzenleniyor.Turlar günübirlik veya 2 gece 3 gündüz olmak üzere lüks gezinti tekneleri ile tatilinizi renklendirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resepsiyonumuz ile görüşebilirsiniz.

Kekova yat turunu sizlere özellikle tavsiye ediyoruz. Gün boyunca birbirinden özel koylarda denize girme şansını kaçırmayın deriz. Kelimelerin ifade edemeyeceği güzellikte ve renklerde denizlerle tanışmak için bu turu denemelisiniz.

Manzaranın tadını çıkarın

Uzun zamandır yoldasınız veya büyük şehrin gürültüsünden stresinden kaçtınız… Okumaya bir türlü fırsat bulamadığınız kitabınızı okumak istiyorsunuz…

Veya insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlar edinmek istiyorsunuz…

Hamaklarımız sizleri bekliyor. Portakal ağaçları içerisinde tembellik yapabilirsiniz…

Yanartaş (Chimera) Turu

Binlerce senedir aralıksız yanan ateşin sırrını öğrenmek, değişik bir ortam ve muhteşem bir manzara görmek için Yanartaş’a çıkın. Hiç sönmeyen ateşi görmeden Olympos’tan ayrılmayın. Yanartaş’a her gün akşam yemeğinden sonra tur düzenlenmektedir.  Eskiden daha güçlü olan ateş, zamanla küçük ama çok sayıda aleve dönüşmüş.

Gündüz saatlerinde belli belirsiz olan alevleri akşam saatlerinde izlemek daha etkileyici olmaktadır. Ören yeri girişinden yaklaşık 20 dakikalık yürüyüşten sonra bu yanar taşların olduğu tepeye ulaşılmaktadır.

Olimpos Plajı: Kumsal, Deniz, Güneş

Olimpos/Olimpus (Tahtalı) Dağının eteklerinde bulunan Olimpos sahili, pansiyonumuzdan sadece 500m ötededir. Çardaklardan kendinizi kurtarabilirseniz, Olimpos harabelerinin arasından, ormanın içinden sahile kısa ve keyifli bir yolculuk yapabilir ve sonunda kendinizi denize atabilirsiniz. Sahilde, otuduğunuz yerden bile antik kalıntıları görebilirsiniz. Ya da tek başlarına dolaşan keçilerle eğlenceli, unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz…

Kano

Civardaki saklı mağaraları ve Akdenizin güzelliğini kanoyla keşfedin.

Yürüyüş

Olimpos’un antik, gizemli tepelerini yürüyerek keşfetmek, içtiğiniz biraları ve yediğiniz yemekleri yakmanın en iyi yoludur. Sizi ünlü “Kayıp Şehir” gezimize davet ediyoruz. Bu gezi, Antalya’dan Fethiye’ye uzanan 580 km lik eski Likya Yolu’nun küçük bir kısmını kapsamaktadır.

Çok sıcak olmayan aylarda yürüyüş rehberimiz eşliğinde yapılan bu bilgilendirici ve eğlenceli maceranın son durağında kendinizi Olimpos’un serin sularına atın…

Çamlık Pansiyon tüm bu olanakları içeren bir tatil için sizleri kendi evinizde hissetmenizi sağlayacak bir aile ortamında ve  12 ay hizmetinizde…