Olimpos Çamlık Pansiyon Neden Olympos ? Sorusuna cevap verebiliriz…
Neden Olympos ? Sorusuna cevap verebiliriz…
Neden Olympos ? Sorusuna cevap verebiliriz…

Türkiye nüfüsunun yaklaşık rakamlar ile % 50 si B ve C1 , % 35’i C2 ve D -E , % 10-15 lik kısım ise A-B sosyoekonomik sınıfa aittir. Bu rakamlar ile Olympos‘un ilgisi ne olabilir ? Ağırlıklı nüfusun sosyo ekonomik verilerine göre yılda 1 veya maksimum 2 hafta tatil yapabildiğini biliyoruz. Yani tüm yıl sadece 1 hafta üzerine kurulan hayaller var. Durum böyle olunca yapılacak olan tatilden beklentiler yükselir ve hata yapma lüksü kalmaz.

Daha kısa bir anlatım ile ülkemizde tatil konusu oldukça hassas bir konudur ve tatil yapmak isteyenler bu sebeple çok iyi bir seçimi önceden yapmak zorunda kalır. Gidilecek yeri iyi seçmekle tatil macerası başlar. Tatile bakış açısı kimisi için kültür ağırlıklı olması istenir , kimisi ise deniz-kum-güneş arasında kalmak ister. Bazıları illede doğal güzellik olsun der , bazısı ise eğlence olsun da gerisi laf-ı güzâf der. Bazılarımız huzur ararken , bazılarımız şamatalı ortamlar isteriz.

İşte geldik neden Olimpos sorusunun cevabına. Olympos yapı itibariyle tüm bu istekleri karşılayabilen sayılı tatil beldelerinden birisidir. Hem doğal güzellikler içerisindedir , hem kültür kokar , denizin en bakir olanını size sunarken geceleri canlı müzik yapan mekanları uyumak istemeyenlere alternatif olur. Bir yandan huzurlu sakin ve doğal ortam sunarken diğer yandan eğlenceyi ihmal etmez. Farklı alternatiflere sahip tekne turları , rafting , yamaç paraşütü , ATV ler ile macera dolu zamanlar geçirebilirsiniz.

Ve yine tatilinizi riske etmemek adına konaklama seçimini düzgün yapmayı unutmayın. Bu noktada biz devreye giriyoruz ve Olimpos Çamlık Pansiyon olarak size güzel zamanlar geçireceğiniz harika bir ortam sunuyoruz…

Tüm bu zenginlikler Olympos’ta sizleri bekliyor.