Olimpos Çamlık Pansiyon Eylül’de Olympos Bir Başka Güzel
Eylül’de Olympos Bir Başka Güzel
Eylül’de Olympos Bir Başka Güzel

Olympos Çamlık yılın her ayında açık olduğu için biz ticari mantıkla tüm ayları överiz. Ama samimi bir bakış açısı ile aslında Olympos’un en güzel ayı kesinlikle eylüldür. Sonbahar her yerde  kendini hafiften hissettirirken Olympos’ta hava ger.ye doğru döner ve bahar havası hakim olur. Hava sıcaktır ama bunaltıcı bir sıcak  değildir. Gün içinde denizin tadı ayrı çıkar , akşamları ise serin havada sohbetin ve uykunun ayrı tadı olur. Deniz yazdan kalma sıcaklığı ile karşılar sizi.

Boğucu bir hava olmadığı için rahatça gezip tozabilirsiniz. Tüm aktiviler daha dinç ve hoş bir ortamda vukuu bulur. Hepsinden önemlisi eylülde Olympos sakindir. Okulların açılma durumları yüzünden çocuğu olan aileler tatil modundan çıkmıştır ve ortam eylülü seçenlere kalmıştır. Sahil ve tüm çevre size aitmiş gibi hissedersiniz. Var olan kalabalıklar ise genelde üniversite öğrencileri olduğu için ambiyans değişir, ortama hoş bir enerji hükmeder.

Yani eylülde gel tadında bir klişeye düşüyoruz.

Olympos Çamlık Pansiyon’un eylül fiyatları ise zaten başlı başına size tatil yapmayı , Olympos’a gelmeyi düşündürtecektir !