Olimpos Çamlık Pansiyon En eşsiz koylar tekne turlarında…
En eşsiz koylar tekne turlarında…
En eşsiz koylar tekne turlarında…

Olimpos denizi başlı başına Akdeniz’in el değmemiş,kirletilmemiş mavi kalabilen az sayıda denizinden birisidir. Bunun yanı sıra eğer Olympos‘ta tatil yapıyorsanız bir çok farklı alternatif ve güzergahla tekne turlarına çıkabilirsiniz.

Olympos’tan tekne turları sizleri Korsan Koyu ve yine bir çok farklı  aynı zamanda doyamayacağınız koylara götürecektir.

Adrasan tekne turlarında ise güzergah tercihleri daha fazla. Mavi ve yeşilin farklı tonlarına gözünüzün doyacağı bir gün geçireceğinizin garantisini veriyoruz.

Ama en gözde tekne turu bize göre Kekova turu. Demre’den günü birlik çıkılan turda çok ama çok iddialı denizleri görebileceksiniz. Kekova Koyu boyunca gün boyu farklı yerlerde yarım saatlik dilimlerle ayrı bir dünyada , farklı bir boyutta yaşıyormuş gibi bir isse kapılmanız mümkün. Hep hayali kurulan Akdeniz’in sakin  bir balıkçı köyünün aslında var olduğuna Kaleköy’de şahit olacaksınız.

 

Olympos sizlere bir çok farklı alternatif sunan eşi bulunmaz bir tatil beldesi. Olympos Çamlık Pansiyon sizleri bu güzelliklerin içinde , güzellikler katarak ağırlıyor.