Olimpos Çamlık Pansiyon Bu mavi , bu yeşil farklı !
Bu mavi , bu yeşil farklı !
Bu mavi , bu yeşil farklı !

Akdeniz boyunca sahiller maviye boyalıdır. Alışılmışın dışında maviler bekler sizi her bir koyda. Yine yeşil her ne kadar Karadeniz’e yakışsa da Akdeniz’de bir başkadır. Olympos’ta ise her ikisi de ayrı tonlardadır. Kaç tane sahil vardır ki şemsiye yerine dağın gölgesi kullanılsın ? Kaç kumsala ticari mantık girememiştir ? Kaç tane deniz sayabilirsiniz biraz açıldıktan sonra yönünüzü karaya döndüğünüzde sizi duvar gibi ama yemyeşil dağlar karşılasın ? Kaç tane deniz var ki antik bir kentin içinden yürünerek gidilsin ?

Olympos farklıdır ! Bunu yazmakla anlatamayız. Ne anlatmak istediğimizi ancak Olympos’un havasını teneffüs ettiğinizde anlayabilirsiniz. Beş yıldızlı, en yapayından animasyonlu bir tatil bekliyorsanız bu noktada Olympos yanlış bir tercih olacaktır. Olimpos bungalov tarzı kütükten yapılma ağaç evleri, malzemesi çevre köylülerden temin edilen ev yemekleri ve kahvaltıları, içinde bol yeşil ve mavi olan, içi tarih ve doğallık kokan bir tatil arayanlar içindir.

Merak mı ettiniz ?  Olympos Çamlık Pansiyon haziran ayı boyunca garip bir kampanya yapıyor. Erken rezervasyonlar da bu komik fiyatlara dahil olacak. Arayın ister haziran ayında gelin, ister sonrası için erken rezervasyon yaptırın, ucuzundan ama mis gibi bir tatilin hayalini gerçekçi bir zeminde kurun. Bekliyoruz , e hadi gelin (: