Olimpos Çamlık Pansiyon Antalya Olimpos Ulaşım Bilgileri 2018
Antalya Olimpos Ulaşım Bilgileri 2018
Antalya Olimpos Ulaşım Bilgileri 2018

Olimpos Çamlık Pansiyon’a Ulaşım

Olimpos’un tam ortasında, çam ağaçları gölgesinde, limon ve zeytin ağaçları arasında konumlanmış pansiyonumuz, tüm meşhur Olimpos gece hayatı mekanlarına birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Sahil öncesi milli park girişine yürüyerek on – on beş dakika yürüme, üç dakika araç mesafesinde bulunan Çamlık Pansiyon’un içinde barı, gün içinde servis veren restoranı ve ortak kullanım alanlarında masa düzeninden dubleks sedirlerine alternatifleri sunulmaktadır. Tüm odalarımıza yetecek kadar özel park yerimiz mevcuttur.

Çamlık Pansiyon; gün içinde belirli aralıklarla misafirlerimize ücretsiz deniz servisi sağlamaktadır.

Kişisel Araçla Olimpos’a Ulaşım:Antalya’dan Kemer yönüne doğru ilerlediğinizde Kemer’i geçtikten sonra yaklaşık 38 km. mesafedeyiz. Kumluca istikametinde devam ettiğinizde Olimpos tabelaları sizi bize kavuşturacak. Olimpos sapağından inmeye başladığınızda, pencerelerinizi açın; çam kokuları deniz kokusuna karışmaya yakınken vadidesiniz, birkaç dakika sonra da bizimlesiniz. Deniz yönüne doğru Kadir’in Ağaç Evleri’nin hemen devamında, Altan Market Restoran’ın karşısındayız. Barımızda, bahçemizde ya da resepsiyonda sizi bekliyoruz.

Toplu Taşıma ile Olimpos’a Ulaşım:

Antalya Otogarı’ndan gün boyu kalkan, “Olimpos, Kumluca, Finike, Kaş otobüslerinin tümü yolumuzdan geçmekte, sizleri Olimpos sapağında dinlenme tesisinde bırakabilmekte. 2018 için bu otobüs ve dolmuşların fiyatı 15 TL’dir. (Şehirlerarası otobüs firmalarının yanı sıra, Otogarda Antalya ilçeler Terminali’nden kalkan Çiçek Tur, Kumluca Koop, Finike Koop, Batı Antalya Tur dolmuş ve servislerini tercih edebilirsiniz.

Olimpos sapağından itibaren sezonda 15 dakikada bir, sezon dışında da saat başı kalkan Likya Olimpos Tur minübüsleri ile yaklaşık 20 dakikada pansiyonumuzun tam önünde inebilirsiniz. 2018 için bu dolmuş ücreti 5 TL’dir.

Ayrıca kişisel tercihleriniz ve güvenlik sorumluluğunuz dahilinde bu hat, otostop için de oldukça yaygın bir güzergahtır.

  • Antalya Havalimanı – Antalya otogar arası Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin D600 hat kodlu otobüsleri, Antalya tramvayı ve Havaş’a bağlı servis araçlarını gün boyu hizmet vermektedir. Tramvayla Antalya havalimanı Antalya Otogar arası mesafe yaklaşık 45 dakika sürer. Antalya kart’ı bulunmayan misafirlerimiz, direkt tramvay durağından kart alabili ve bilet ücreti için dolum yapabilir ya da temassız özellikli kredi kartları ile (Paypass) Antalya’daki ulaşım için bilet bedelini, komisyonsuz ödeyebilirler.

Antalya havalimanı Olimpos transfer hizmeti için telefonla iletişime geçebilirsiniz. Direkt bünyemizde böyle bir servis olmasa da, sizi alternatif kanallara yönlendirebiliriz.

Antalya Havalimanı Havaş Servis Saatlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Antalya Tramvay Çalışma Saatlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.